Informacija

Akcija!
Samsung Galaxy S6 S View dėklas originalus šviesiai mėlynas

Samsung Galaxy S6 S View dėklas originalus šviesiai mėlynas

49.95 18.95

Turime

Įsigijus šią prekę gausite 19 Taškus!
Produkto kodas: CSAM349 Kategorija: Žymos: ,

Produkto aprašymas

Samsung Galaxy S6 S View dėklas originalus.

Samsung Galaxy S6 S View dėklas užtikrina, kad Jūsų telefonas išsaugos nuostabiai plonas linijas. Dėklo modernus ir akį traukiantis dizainas sustiprina elegancijos pojūtį naudojant Galaxy S6.

Niekada nepraleisite svarbios informacijos dėl dėkle S View esančio ekranėlio. Naudokitės svarbiausiomis funkcijomis neatidarę dėklo. Naudokite sparčiosios prieigos skydelį, esantį ant ekrano, skambinti parankiniams kontaktams, įjungti fotoaparatą, keisti belaidžio ryšio nuostatas ir kt.

Galaxy S6 skirtas dėklas S View yra sukurtas apsaugoti ne tik telefono priekį ir užpakalinę dalį, bet ir kraštus. Jis suteikia neprilygstamą apsaugą nuo įbrėžimų, sutrenkimų ir kito kasdienio dėvėjimosi.

Dėklas S View leidžia dar lengviau naudotis Galaxy S6. Tiesiog atidarykite dėklą, kad gautumėte prieigą prie dažniausiai naudojamų funkcijų. Uždarę dėklą automatiškai išjungsite ekraną ir sumažinsite akumuliatoriaus el. energijos sąnaudas.

Galaxy S6 skirtas dėklas S View padeda nepraleisti gero kadro. Naudokite įvairias fotoaparato funkcijas neatidarę dėklo. Priekinis ekranas leidžia aiškiai matyti fotografuojamą vaizdą ir lengvai persijunginėti tarp fotografavimo ir filmavimo režimų.

Papildoma informacija

Prekės tipas

Dėklai

Samsung telefonų dėklai ekrano apsaugos kiti priedai

Galaxy S6

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Samsung Galaxy S6 S View dėklas originalus šviesiai mėlynas”

Turite klausimų? Parašykite mums!

*
*

*