Informacija

Samsung Galaxy S7 Edge S View dėklas originalus juodas

34.95

UŽSAKOMOJI PREKĖ
Prekė tiekėjų sandėlyje.
Pristatymo laikas: 2 – 4 darbo dienos.

Įsigijus šią prekę gausite 35 Taškus!
Produkto kodas: CSAM170 Kategorija: Žymos: ,

Produkto aprašymas

Samsung Galaxy S7 Edge S View dėklas originalus.

Samsung Galaxy S7 Edge S View dėklas užtikrina, kad Jūsų telefonas išsaugos nuostabiai plonas linijas. Dėklo modernus ir akį traukiantis dizainas sustiprina elegancijos pojūtį naudojant Galaxy S7 Edge.

Niekada nepraleisite svarbios informacijos dėl dėkle S View esančio ekranėlio. Naudokitės svarbiausiomis funkcijomis neatidarę dėklo. Naudokite sparčiosios prieigos skydelį, esantį ant ekrano, skambinti parankiniams kontaktams, įjungti fotoaparatą, keisti belaidžio ryšio nuostatas ir kt.

Galaxy S7 Edge skirtas dėklas S View yra sukurtas apsaugoti ne tik telefono priekį ir užpakalinę dalį, bet ir kraštus. Jis suteikia neprilygstamą apsaugą nuo įbrėžimų, sutrenkimų ir kito kasdienio dėvėjimosi.

Dėklas S View leidžia dar lengviau naudotis Galaxy S7 Edge . Tiesiog atidarykite dėklą, kad gautumėte prieigą prie dažniausiai naudojamų funkcijų. Uždarę dėklą automatiškai išjungsite ekraną ir sumažinsite akumuliatoriaus el. energijos sąnaudas.

Galaxy S7 Edge skirtas dėklas S View padeda nepraleisti gero kadro. Naudokite įvairias fotoaparato funkcijas neatidarę dėklo. Priekinis ekranas leidžia aiškiai matyti fotografuojamą vaizdą ir lengvai persijunginėti tarp fotografavimo ir filmavimo režimų.

Papildoma informacija

Prekės tipas

Dėklai

Samsung telefonų dėklai ekrano apsaugos kiti priedai

Galaxy S7 Edge

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Samsung Galaxy S7 Edge S View dėklas originalus juodas”

Turite klausimų? Parašykite mums!

*
*

*

Jums taip pat gali patikti…