Informacija

Prekių priėmimas ir prekių grąžinimas

Prekių priėmimas

Pristačius ar pasiimdami prekes – apžiūrėkite pakuotes. Jei pastebėjote, kad pakuotės Jums pristatytos netvarkingos – įlenktos, įplėštos, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei priimsite tokią pakuotę – ją išpakuokite kurjerio akivaizdoje ir vizualiai patikrinkite prekių būklę ir pakuotės turinį. Važtaraštyje privalote atžymėti pažeidimus, jei tokius matote. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

Mes neatsakome už paslaugas teikiančių AB Lietuvos paštas ir UAB Baltic Post siunčiamų prekių kokybės pokyčius siuntimo metu.

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ ir Civiliniu kodeksu.

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė – jas galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Prekes, kurioms galioja garantinis aptarnavimas, siunčiate/pristatote garantinį aptarnavimą atliekantiems centrams. Jei grąžinama nekokybiška prekė – Jums pasiūlome analogišką prekę (tos pačios ar panašios kainos), jei atsisakote – grąžinsime Jūsų pervestus pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ ir Civiliniu kodeksu per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Prekė turi būti pilnai sukomplektuota, supakuota ir grąžinta toje pakuotėje, su kuria prekė ir atkeliavo pas Jus. Prekės ir pakuotės turi būti nesugadintos, švarios. Kitu atveju Mes prekės nepriimame. Pinigai grąžinami per 14 dienų, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan. Prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Kartu su preke, visomis kompektavimo dalimis ir gautais dokumentais, Jūs turite pateikti gautą sąskaitą – faktūrą ir raštišką prašymą, kuriame nurodote prekės trūkumus.

Nemokamas pristatymas

Perkant virš 30 eurų

Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame 100% grąžinimą

Geriausios kainos garantija

Visada geriausios kainos

Saugus, greitas apsipirkimas

Be registracijos, saugus atsiskaitymas