Informacija

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA
I. Bendrosios nuostatos

 1. Mobilūs priedai (toliau – Mes) valdo el. parduotuvės svetainę mobiluspriedai.lt. Privatumo politikoje (toliau – Taisyklėse) surašyti klientų (toliau – Jūsų), kurie naudojasi el. parduotuvės paslaugomis asmeninės informacijos kaupimo, naudojimo ir atskleidimo taisyklės. Mes nesidaliname Jūsų informacija su niekuo, išskyrus atvejus, nurodytus šiose Taisyklėse.
 2. Naudodamiesi Mūsų paslaugomis, Jūs sutinkate su Jūsų informacijos kaupimu šių Taisyklių ribose.

II.Informacijos kaupimas ir naudojimas

 1. Naudojantis Mūsų paslaugomis, Jūs pateikiate Mums savo asmeninę informaciją, kurios dėka identifikuojame Jus. Jūsų pateikiama informacija sudaro, bet neapsiriboja, Jūsų vardu ir pavarde, el. pašto adresu, pašto adresu, kreditinės kortelės duomenimis ir kita informacija (toliau – Asmeninė informacija).
 2. Suvedus Jūsų asmeninę informaciją, Jums sukuriama paskyra el. parduotuvėje, kurios dėka galite daug paprasčiau įsigyti prekes.
 3. Jūs galite keisti savo Asmeninę informaciją ar ją pašalinti savo paskyroje prisijungus prie el. parduotuvės ir joje įvedus Jūsų el. pašto adresą ir slaptažodį.

III. Prisijungimo informacija

 1. Mes kaupiame informaciją, kurią Jūsų naudojama naršyklė siunčia Mums. Šią informaciją gali sudaryti duomenys apie kompiuterio interneto protokolo numerį (IP adresas), adresą, naršyklės tipą, naršyklės versiją, Jūsų lankomus el. parduotuvės puslapius, Jūsų lankymosi laiką ir datą ir kiti duomenys.
 2. Mes galime naudoti trečiųjų šalių paslaugas kaip Google Analytics, kurie kaupia, rodo ir analizuoja informaciją, siekiant padidinti el. parduotuvės funkcionalumą. Trečiųjų šalių paslaugos turi savo patvirtintas Privatumo politikas informacijos naudojimo klausimais.

IV. Slapukai (cookies)

 1. Slapukai yra mažos apimties failai, kurie gali turėti anonimiškai unikalią jų identifikavimo sistemą. Slapukai siunčiami į Jūsų naršyklę iš el. parduotuvės ir saugomi Jūsų laikmenos kietajame diske.
 2. Mes naudojame slapukus informacijos kaupimui. Jūs galite nurodyti naršyklei jos nustatymuose atmesti slapukus. Tokiu atveju el. parduotuvės funkcionalumas gali nukentėti.

V. El. parduotuvės paslaugų tiekėjai

 1. Mes galime samdyti trečiąsias šalis norint gerinti el. parduotuvės paslaugas, analizuoti kaip naudojamasi Mūsų paslaugomis. Trečiosios šalys turi priėjimą prie Asmeninės informacijos, tačiau ja naudojasi tik Mūsų paslaugų ribose ir negali niekam atskleisti kitais tikslais.

VI. Komunikacija

 1. Mes galime naudoti Asmenine informacija susisiekiant su Jumis užsakymų, atnaujinimo, informavimo, grąžinimo, naujienlaiškių, marketinginiais, skatinimo (nuolaidos ir pan.) klausimais ar kitomis temomis, kurios gali būti Jums naudingos. Jūs galite atsisakyti bet kurios komunikacijos, susijusios su Mumis paspaudus „Unsubscribe“ nuorodą kiekviename laiške, kurį siunčiame Jums. Mes pasiliekame teisę siųsti Jums administravimo informaciją ir informacinius el. parduotuvės pranešimus be galimybės jos atsisakyti.

VII. Saugumas

 1. Mūsų el. parduotuvės apmokėjimo sistema naudoja UAB „Paysera LT“ vystomą Paysera Bank-link sąsają pavedimams vykdyti. Jūsų Asmeninė informacija Mums yra labai svarbi, tačiau jokia mokėjimo apsaugos sistema negali 100% procentų garantuoti saugumo. Mes visomis išgalėmis bandysime apsaugoti Jūsų informaciją, tačiau Mes negalime garantuoti absoliutaus saugumo.

VIII. Tarptautiniai pervedimai

 1. Jūsų informacija gali atkeliauti iš kitos valstybės, kur galioja kiti įstatymai. Jei Jūs reziduojate kitoje valstybėje nei Lietuva, Jūsų sutikimas su šiomis Taisyklėmis reiškia, kad susipažinote ir sutinkate, jog Asmeninė informacija bus siunčiama ir kaupiama Lietuvoje.

IX. Nuorodos į kitas internetines svetaines

 1. El. parduotuvėje gali būti nuorodų į kitas paslaugas teikiančias internetines svetaines. Paspausdami nuorodas, Jūs būsite nukreipti į jas, Rekomenduojame perskaityti šių internetinių svetainių Privatumo politikas prieš naudojantis jomis. Mes neatsakome už jų turinį.

X. Nepilnamečių privatumas

 1. Mūsų paslaugos neskirtos naudotis asmenis iki šešiolikos metų. Asmenys, turintys šešiolika metų, gali naudotis Mūsų paslaugomis tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuoja savo uždarbiu ar stipendija.
 2. Jei įtariate, kad nepilnamečio asmens be tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimo Asmeninė informacija atsirado el. parduotuvėje – kreipkitės į Mus ir Mes šią informaciją pašalinsime.

XI. Asmeninės informacijos atskleidimas

 1. Mes atskleisime Asmeninę informaciją tik įstatymų nustatyta tvarka ar teismo sprendimu bei manydami, kad tai padės apsaugoti Mūsų el. parduotuvės paslaugas ar Jus.
 2. Mes galime dalintis Asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, bet ne forma, kurios dėka Jūs būsite identifikuojami. Mes rūpestingai atrenkame trečiąsias šalis, kurios galės Jums pasiūlyti Jus dominančias paslaugas. Jūs galite atsisakyti partnerių siūlomų pasiūlymų paspausdami nuorodą „Unsubscribe“ atsiųstuose el. laiškuose.

XII. Trečiųjų šalių reklamos

 1. Mes galime naudotis trečiųjų šalių teikiamomis reklamų paslaugomis. Slapukai galimi jų pateikiamose reklamose, siekiant didesnio efektyvumo. Visa kaupiama informacija yra anonimiška.

XIII. Naujienlaiškių atsisakymas

 1. Jūs galite atsisakyti naujienlaiškių tokiais būdais:
 • laiškuose paspausti „Unsubscribe“;
 • Susisiekti su Mumis el. adresu info@mobiluspriedai.lt;
 • Ieškoti informacijos Mūsų pateikiamuose DUK (dažnai užduodami klausimai).

XIV. Baigiamosios nuostatos

 1. Mes pasiliekame teisę atnaujinti šias Taisykles. Mes informuosime Jus apie pasikeitimus įdėdami naujos redakcijos Taisykles šiame puslapyje.
 2. Jei turite klausimų dėl šių Taisyklių, susisiekite su mumis el. paštu: info@mobiluspriedai.lt.