1. Atsiskaitymas grynais arba kortele pristatymo metu (Kurjeriu)

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už pirkinius sumokėsite tik juos gavę. Už šią paslaugą taikomas papildomas 0,99 Euro mokestis. Apmokėti už prekes pristatymo metu galima neviršijant 580 Eurų su PVM. Atsisakius priimti pristatytas prekes (dėl Pirkėjo kaltės) išrašoma sąskaitą faktūra už faktines transporto išlaidas.

Dėmesio: Kurjeriui pristačius prekes būtina turėti tikslią pinigų sumą, kaip nurodyta užsakyme.

2. Bankiniu pavedimu

3. Kortele Omniva, LP Express terminale (paštomate)

Pasirinkus atsiskaityti Omniva ar LP Express siuntų atsiėmimo terminale (paštomate), atsiskaityti galima tik bankine kortele. Šiai paslaugai taikomas administracinis 1.49€ mokestis

4. Opay.lt - tai patikima, saugi ir sparti internetinių atsiskaitymų sistema, skirta norintiems internete parduoti ar nusipirkti prekes ir paslaugas.

Tai tiesioginis sujungimas su Jūsų banku per sistemą. Atsiskaityti galite naudodamiesi SEB, Swedbank, AB DNB, Ūkio, Šiaulių, Nordea, Parex, Danske bankų elektoninės bankininkystės sistemomis.

Kaip veikia Opay.lt?

1. Pirkėjas apsilanko pardavėjo el. parduotuvėje ir susipažįsta su parduodamomis paslaugomis ar prekėmis.
2. Pirkėjas, išsirinkęs pardavėjo siūlomas prekes ar paslaugas, nukreipiamas į mokėjimo pasirinkimo puslapį, kur dar kartą peržiūri savo užsakymą ir vienu iš pasirinktų mokėjimo variantų sumoka už prekes ar paslaugas į Opay.lt sistemos sąskaitą.
3. Opay.lt sistema nukreipia pirkėją atgal į elektroninę parduotuvę. Jei viskas apmokėta sėkmingai, tuomet pardavėjo el. parduotuvė automatiniu būdu informuojama apie pirkėjo atsiskaitymą už prekes.